داستان ما

داستان ما

داستان ما:

دو دوست که سال ها در صنعت غذایی فعال بودند، در سال 1391 تصمیم گرفتند تا از خلاء برندهای ایرانی در زمینه چاشنی ها و ادویه جات در رقابت با برندهای خارجی استفاده کنند. به همین منظور تلاش کردند تا با تغییراتی دربسته بندی، خلق ارزش و کیفیت متفاوت در رابطه با عملکرد محصول ، ارائه گر ویژگی ها و صفاتی باشند که با برندهای خارجی کاملا در رقابت بوده و مصرف کننده ایرانی با احساسی خوب آن را انتخاب کند. 

به همین منظور، برای اینکه مشتریان به راحتی محتویات داخل محصول را مشاهده کنند، ظروف کاملا شفاف طراحی شدند و بافت محصول را به عنوان قسمتی از طراحی مدنظر قراردادیم. همچنین از "مونوسدیم گلوتامات" با توجه به آسیب هایی که در آینده برای برای سلامتی ایجاد می کند، صرفنظر کرده و تلاش کردیم تا خوشمزگی را با نگرشی متفاوت در ترکیبات ایجاد کنیم. استفاده از حداقل نمک در تولید چاشنی ها و حذف هرگونه مورد اضافه در ادویه ها در جهت محصولی کاملا" خالص از اولویت های دیگر ما در تولید محصول بود.. 

در زنجیره تامین مواداولیه، کنترل ها و ملاحظات خاصی از حذف واسطه های غیرضروری و افزایش منافع اقتصادی برای کشاورزان تا بررسی نحوه خشک کردن، شیوه های نگهداری، حمل ونقل و... در نظر گرفته شده و همکاری با کسب وکارهای خانگی و حمایت از آنها از اولویت های ماست. 

 تعهد ما در کیچن رز بر مبنای " لذت، هیجان و سلامت " است. گروهی خلاق، فعال و پرانگیزه همواره به ما در خلق خوشمزه ها کمک می کنند. برای ما نوآوری، موضوعی همگانی است تا منجر به پیگیری عطر و طعم بعدی می شود.