راهنمای مرجوعی کالا

راهنمای مرجوعی کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همیشه از اولویت های ما بوده است و در همین راستا تلاش می کنیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریانمان برسد. با وجود اینکه احتمال دارد مشتریان محترم بعد از خرید با مسائلی مواجه شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه های کالای ارائه شده در وب سایت، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی می باشند و مشمول 48 ساعت مهلت بازگشت کالا می شوند.

لطفا توجه داشته باشید:

در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری هرگونه تغییری را داشته باشد، کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود نخواهد داشت.

شرایط بازگرداندن کالا

- استفاده از 48 ساعت ضمانت بازگشت چه شرایطی را شامل می شود؟

- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد

- اشکال یا ایراد فنی باید حداکثر تا 48ساعت بعد از دریافت کالا به کیچن رز اطلاع داده شود.

- لازم است که کارتن و بسته بندی محصولات را تا پایان 48ساعت مهلت استفاده نگهداری کنید و آن را دور نیندازید.

- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به کیچن رز بازگردانده شود.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین می برد.

- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

- وجود مغایرت، باید حداکثر در 24 ساعت بعد از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش از طریق تلفن، ایمیل اطلاع داده شود.

- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده باشد، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

- اگر کالا خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

- آسیب یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش کیچن رز از طریق تلفن، ایمیل اطلاع داده شود.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین می برد.

کالا را چطور ارسال کنید؟

- لطفا قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جدا خودداری کنید.

- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به خوبی بسته بندی شود.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه ای بنویسید.)

- فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. در صورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.

- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و تعهدی در قبال این هزینه ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعامل ها، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.